Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam

Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam  kopen? Bied vanaf 490!

Verkoopprijs: € 490,00

Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam  kopen? Bied vanaf 490!Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam  kopen? Bied vanaf 490!Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam  kopen? Bied vanaf 490!Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam  kopen? Bied vanaf 490!Joop Molenaar - Havengezicht Rotterdam  kopen? Bied vanaf 490!

Geplaatst door  Mahlfaber
FA. (3)

65 verkochte items
  • Joop Molenaar (1914-1990)

In uitmutende staat verkerend werk

Kunstenaar: Joop Molenaar (1914-1990)
Titel: Havengezicht Rotterdam
Techniek: olieverf op doek
Afmetingen: 60 cm x 40 cm, ingelijst: 71 cm x 51 cm.

Graag het werk ophalen. Kan tegen meerprijs thuis bezorgd worden.

Dit item is verkocht voor 490,00

Starttijd:29-01-2017 om 15:41
Eindtijd:05-02-2017 om 12:41

JWMM
1 feb. / 21:46
€ 490