Joop Smits - Onbekend

Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Joop Smits (1938-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 x 18.5 cm (h x b)
Incl. lijst43.5 x 33.5185 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heel fraaie ets van Jacob Smits, Nederlands-Vlaamse kunstschilder, leefde van1855 tot 1925.
Afbeelding vrouw en kind tegen achtergrond boerderij en landschap. Gesigneerd. Datum rond 1910-1914. Afmetingen lijst (origineel) 43,5 x 33,5 cm. Ets: 18,5 x 15 cm. Zeer karakteristiek voor zijn latere werk. In zeer goede staat. Lijst heeft zeer lichte beschadiging.
Ets is in 2006 aangekocht door kenners en cadeau gedaan aan mijn moeder.
De ets is in prima staat, de lijst is rechtsboven licht beschadigd. Sterke voorkeur voor afhalen op lokatie tegen contante betaling.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijswijk, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00

Joop Smits (1938-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jorisal
Lid sinds 2021
0 verkochte items
33.5185 cm
43.5 cm
18.5 cm
15 cm
Starttijd5-2-2023 om 16:41
Eindtijd14-2-2023 om 22:27
Openingsbod € 50
ObjectlocatieRijswijk,  Nederland