Joop Vegter - Ets, De struiken - Ingelijst - Verkocht

Joop Vegter - Ets, De struiken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Joop Vegter - Ets, De struiken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Joop Vegter - Ets, De struiken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Joop Vegter - Ets, De struiken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Joop Vegter (1931-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/25

Administratieve code:

QQFA

Lichte verkleuring langs het beeld zichtbaar.

Joop Vegter (1931-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
51 cm
66 cm
39 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:31-07-2019 om 17:26
Eindtijd:06-08-2019 om 20:51
Biedingen (7)
nebbiolo
06 aug. / 20:43
€ 100
yoyomel
06 aug. / 17:21
€ 90
nebbiolo
06 aug. / 17:20
€ 80
yoyomel
06 aug. / 17:20
€ 80
nebbiolo
06 aug. / 17:19
€ 70
yoyomel
06 aug. / 17:19
€ 60
nebbiolo
03 aug. / 14:30
€ 50