Joost de Munk - Ideaal rook waar

Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!Joost de Munk - Ideaal rook waar kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (18)

224 verkochte items
  • Joost de Munk
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd op achterkant doek.

Joost de Munk

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  BonaMi
FA. (18)

224 verkochte items
50 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-05-2020 om 10:27
Eindtijd:31-05-2020 om 01:35

JdeMteR
30 mei / 22:03
€ 50