Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur

Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh: Ets, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Joost Minnigh (1942-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Kerkinterieur
Jaartal: 1982
Afmetingen blad:  58,5 cm x 46,5 cm (beeld: 51,5 cm x 39,5 cm)
Oplage:  21/45 eigen druk
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Ets op papier
Ingelijst: Nee
Conditie kunstwerk: Beeld in zeer goede staat. Het papier in de witranden van het blad zijn beschadigd door een passe-partout dat daar opgeplakt heeft gezeten. En een oxidatiestipje in de onderrand. Ingelijst achter passe-partout niet of nauwelijks zichtbaar.
Herkomst: dit werk komt uit de collectie van een grote Nederlandse Zorgverzekeraar

Administratieve code:

QQRR

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:30-04-2018 om 12:51
Eindtijd:13-05-2018 om 14:51

Biedingen (8):

RVZ1
13 mei / 14:38
€ 17
KB_VH
13 mei / 14:38
€ 15
KB_VH
13 mei / 12:26
€ 13
Braamberg
13 mei / 12:25
€ 11
KB_VH
13 mei / 12:25
€ 9
Braamberg
30 apr. / 15:51
€ 6
Oversloot
30 apr. / 15:51
€ 5
Braamberg
30 apr. / 14:23
€ 1