Joost Swarte - A5233 - In het café

Joost Swarte - A5233 - In het café kopen? Bied vanaf 75!
Joost Swarte - A5233 - In het café kopen? Bied vanaf 75!Joost Swarte - A5233 - In het café kopen? Bied vanaf 75!Joost Swarte - A5233 - In het café kopen? Bied vanaf 75!
  • Joost Swarte (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
IngelijstIngelijst
Afmetingen55.5 cm x 42.5 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A5233, Joost Swarte, In het café. handgesigneerd rechtsonder, zeefdruk, 1983, beeldmaat 55,5 x 42,5 cm, lijstmaat 70,5 x 50,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Vlek linksboven op het papier, lijst bevat oppervlaktevuil

Joost Swarte (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
50.5 cm
70.5 cm
42.5 cm
55.5 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:08
Eindtijd:25-01-2023 om 21:02
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier