Joost Swarte - Joost Swarte – Festival-affiche – Mallemunt 86 – gesigneerd – Ingelijst – 60x80 cm - Verkocht

Joost Swarte – Festival-affiche – Mallemunt 86 – gesigneerd – Ingelijst – 60x80 cm kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Joost Swarte – Festival-affiche – Mallemunt 86 – gesigneerd – Ingelijst – 60x80 cm kopen? Bied vanaf 45!Joost Swarte – Festival-affiche – Mallemunt 86 – gesigneerd – Ingelijst – 60x80 cm kopen? Bied vanaf 45!
  • Joost Swarte (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  Mallemunt ‘86. Affiche met een voor Joost Swarte kenmerkende surrealistische afbeelding n.a.v. het Mallemunt- festival in Brussel van 23 juli – 8 augustus 1986.

Van het affiche “Mallemunt ‘86” werden , naast de plakversie, 850 exemplaren gedrukt met een extra drukgang op 300 grams forticoat. Hiervan zijn 750 exemplaren genummerd van 1 – 750 en gesigneerd met potlood door Joost Swarte. Deze exemplaren werden uitgegeven door Atelier Swarte te Haarlem.

100 Exemplaren zijn genummerd van 1 – C (in Romeinse cijfers) en gesigneerd voor de medewerkers van het festival.

Kunstenaar: Joost Swarte.

Techniek: Offset-lithografie  op papier.

Jaartal: 1986.

Ingelijst: Ja, met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 60 x 80 cm (b x h).

Oplage: 750. Dit is nr 471.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood.

Conditie: In  goede staat. Zie ook de foto’s.

Let op: Het affiche kan ingelijst afgehaald worden (in Amsterdam). Vanwege de breekbaarheid van de glasplaat kan het affiche alleen zonder lijst (in een brede kartonnen koker) opgestuurd worden.

Het werk wordt aangetekend verzonden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Voor meer informatie over deze kunstenaar: klik op het naamvakje naast de omschrijving.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Starttijd29-10-2013 om 21:50
Eindtijd12-11-2013 om 21:50
Biedingen (2)