Jopie Huisman, kleurenlitho, 'De schoenen van Abe', 1995 - Verkocht

Jopie Huisman, kleurenlitho, 'De schoenen van Abe', 1995 kopen? Bied vanaf 299!
Jopie Huisman, kleurenlitho, 'De schoenen van Abe', 1995 kopen? Bied vanaf 299!Jopie Huisman, kleurenlitho, 'De schoenen van Abe', 1995 kopen? Bied vanaf 299!Jopie Huisman, kleurenlitho, 'De schoenen van Abe', 1995 kopen? Bied vanaf 299!Jopie Huisman, kleurenlitho, 'De schoenen van Abe', 1995 kopen? Bied vanaf 299!
  • Jopie Huisman (1922-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Keurig ingelijst, gezocht werk van de hand van Jopie Huisman. Uitgegeven ter ere van de opening van het Abe Lenstra stadion in Heerenveen.

Mooie smalle houten lijst, voorzien van een dubbele zuurvrije passe-partout.

Het geheel verkeert in perfecte conditie, kan zo aan de muur.

Afmeting van de lijst is 51 x 61cm.

Binnenmaat passe-partout is 32 x 44cm.

Dit item is verkocht voor 299,00
Starttijd:18-02-2018 om 20:46
Eindtijd:02-03-2018 om 20:46
Clijnk
02 mrt. / 16:12
€ 299