Jörg Remé e.a: Drie lithografien, verschillende voorstellingen

Jörg Remé e.a: Drie lithografien, verschillende voorstellingen kopen? Bied vanaf 12!

Verkoopprijs: € 12,00

Jörg Remé e.a: Drie lithografien, verschillende voorstellingen kopen? Bied vanaf 12!Jörg Remé e.a: Drie lithografien, verschillende voorstellingen kopen? Bied vanaf 12!Jörg Remé e.a: Drie lithografien, verschillende voorstellingen kopen? Bied vanaf 12!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Drie werken uit de serie "Artists of the World"
Kunstenaars: Jörg Remé, Hardtke, Stanislaw Panzakiewicz
Titels:  Figur mit Windmühle, Autumn, Abstracte compositie
Lithografien, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:03-01-2017 om 20:45
Eindtijd:08-01-2017 om 20:45

JediArends
7 jan. / 20:28
€ 12