Jörg Remé - Geen naam - Verkocht

Jörg Remé - Geen naam kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jörg Remé - Geen naam kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - Geen naam kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - Geen naam kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - Geen naam kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1)

Lid sinds 2021
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Jörg Remé (1941)
Jaartal1979
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Jorg reme 1941-
Danzig
Mooie zeefdruk/kleuren ets
Genummerd en gesigneerd
1979
Dit item valt onder de margeregeling

Nooit in daglicht gehangen

Jörg Remé (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1)

Lid sinds 2021
14 verkochte items
57 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 17:00
Eindtijd:27-05-2022 om 22:27
vdg
14 mei / 18:42
€ 50