Jorg Reme, Kleurenzeefdruk, Gezellig samenzijn

Jorg Reme, Kleurenzeefdruk, Gezellig samenzijn kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jorg Reme, Kleurenzeefdruk, Gezellig samenzijn kopen? Bied vanaf 50!Jorg Reme, Kleurenzeefdruk, Gezellig samenzijn kopen? Bied vanaf 50!Jorg Reme, Kleurenzeefdruk, Gezellig samenzijn kopen? Bied vanaf 50!Jorg Reme, Kleurenzeefdruk, Gezellig samenzijn kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenzeefdruk door Jorg Reme

Voorstelling van figuren aan een uitspanning

Losbladig, beeldmaat 49x69, bladmaat 58x77

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'J.Reme' en '75', genummerd l.o. '71/190'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:08-04-2016 om 08:58
Eindtijd:17-04-2016 om 14:58

vdg
13 apr. / 14:48
€ 50