Jorg Reme - Lithografie, Ingelijst - Verkocht

Jorg Reme - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Jorg Reme - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Jorg Reme (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 293
Jorg Reme
"Moeder met Kind"
Lithografie
1976

Jorg Reme (1941)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
50 cm
60 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-05-2019 om 20:44
Eindtijd:10-05-2019 om 19:33
PIETERVKB
10 mei / 11:38
€ 40