Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's

Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!Jorg Reme - Lot van twee publicaties, waarvan één met litho's kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Jorg Reme (1941)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1991
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen34.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit item bestaat uit twee publicaties:

'Das Augenmesser', uitgegeven in 1991 in Amsterdam. Betreft oplagenummer 129/150 en is door Remé met de hand gesigneerd. Bevat originele (ongesigneerde) litho's.

'Wandelen door een gedroomd museum', voorzien van vijf ongesigneerde offset gedrukte schetsen.

Beide uitgaven hebben gebruikssporen. Het boek 'Das Augenmesser' heeft foxing op het omslag. De bladen in het mapje hebben meerdere verkleuringen.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2020 om 11:32
Eindtijd:02-02-2020 om 20:34

vdg
27 jan. / 17:35
€ 40