Jorge Dumas - today and tomorrow - Lithografie handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Jorge Dumas - today and tomorrow - Lithografie handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 89!
  • Jorge Dumas (1928-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jorge Dumas

today and tomorrow

Lithografie

handgesigneerd en genummerd
oplage: 300
afmeting 72,0  x 53,0 cm
in goede staat

oorspronkelijke galerieprijs :  US $  750,00

Garantie:
Dit werk is volledig door mij gegarandeerd ,dit geldt voor alle door mij  (onder Bone) aangeboden werken op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

De standaard garantie op werken is 3 weken, maar kan in overleg verlengd worden. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie op de conditie. Vanzelfsprekend blijft de garantie op authenticiteit dan wel van kracht

Jorge Dumas (1928-1985)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:09-01-2015 om 16:56
Eindtijd:16-01-2015 om 16:56
hessel1990
16 jan. / 08:24
€ 89