Aquarel van Joris Geurts uit 1987. Afmetingen incl lijst: H85 x b76cm. Afmetingen voorstelling: H56 x b53cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). Verzenden via een koerier is ook mogelijk. De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Joris Geurts (1958) werd geboren in Oss en woont en werkt in Amsterdam. Van 1977 tot 1979 volgde hij een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Breda en van 1979 tot 1981 aan de Academie voor Kunst en Industrie in Enschede.
Het landschappelijke speelt een belangrijke rol in het werk van Joris Geurt. Zijn abstracte schilderijen doen denken aan een uitgestrekte weide, een bos in de schemer, een nachtelijke sterrenhemel of een zee met ondergaande zon. Hierdoor bevat het werk van Geurts een romantische ondertoon. Hij voelt zich dan ook verbonden met de kunstenaars Caspar David Friedrich (1774-1840) en Edvard Munch (1863-1944), beiden bekend door hun imponerende werk dat inspeelt op ons gevoel voor mystiek.
Geurts werkt heel gelaagd. Hij voegt heel zorgvuldig verflagen toe aan het doek. Hij weet hiermee op het platte vlak diepte te creëren. Dit wordt ook versterkt door zijn heldere kleurgebruik en de contrasten in licht en donker. Bij dit werk, zonder titel, maakte Geurts gebruik van twee technieken, hij schilderde de blauwe ondergrond en voegde daarna met een houtdruk het gele vlak toe. Naast schilderijen maakt Geurts ook veel grafiek en muurschilderingen.