Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar Joris Geurts
Zeer fraaie Houtsnede ZT Oranje
Handgesigneerd
Genummerd
2002
Afmeting 44x83,5cm
Op geschept papier op onderblad
Zeer goede staat
Objectlocatie | Nederland |
Starttijd | 24-4-2017 om 13:41 |
Eindtijd | 30-4-2017 om 17:41 |