FA. (1)

Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan

Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan kopen? Bied vanaf 250!
Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan kopen? Bied vanaf 250!Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan kopen? Bied vanaf 250!Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  MarcVanOlmen

Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jos Delaet
Jaartal1941
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
Lijst78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jos Delaet schilderde dit stilleven (doodshoofd met fruit) in 1941 (gesigneerd).
Olieverf, 70 cm x 60 cm.

schilderij vertoont wat krakkelingen

Jos Delaet

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  MarcVanOlmen

Lid sinds 2020
1 verkochte items
88 cm
78 cm
70 cm
60 cm
Starttijd:07-01-2022 om 08:37
Eindtijd:14-01-2022 om 21:33
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieHERENT, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie