Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP "

Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 65!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 65!Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 65!Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 65!Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 65!Jos Gielen - Prachtig beeldje " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
  • Jos Gielen (1952)
TypeBeeld / Object
Jaartal2001
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 5 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een schitterend massief bronzen beeldje uit 2001 - gesigneerd op de achterkant.

Verkeert in perfecte staat.

Bekend beeldje van Jos Gielen over vriendschap - vrienden.

Jos Gielen (1952)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
5
12
3

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2020 om 14:40
Eindtijd:04-02-2020 om 19:38

gaius200
3 feb. / 14:35
€ 65