Vnl. aquarel op papier 45x35, rechtsonder gesigneerd Jos Hoogwout, werk is van 1976 ?, ingelijst in passe-partout en achter glas.
Jos Hoogwout (1892-1978) Jos Hoogwout volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie in Amsterdam. Hij heeft les gehad van de bekende Nederlandse schilder Boot in Haarlem. En zijn opleiding heeft hij gehad van Professor Bronner in Amsterdam in de jaren twintig van de vorige eeuw. Naast schilder van Aquarellen, pastels en olieverven was hij ook beeldhouwer. Verder is hij altijd tekenleraar op de ambachtsschool in Haarlem geweest en hij heeft veel particulieren les gegeven. In Amsterdam was hij lid van het Sint Lucas Gilde en in Haarlem van Kunst Zij Ons Doel.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Tot 2 kg.
€ 13,50