Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" - Verkocht

Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" kopen? Bied vanaf 40!Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" kopen? Bied vanaf 40!Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" kopen? Bied vanaf 40!Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" kopen? Bied vanaf 40!Jos Muris - Zeefdruk "Een landschap voor Tolkien" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Jos Muris (1936-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/75
Zeefdruk van Jos Muris, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood.

Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 10,95

Jos Muris (1936-1984)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 12:49
Eindtijd:10-07-2020 om 19:58
Biedingen (5)
Eva90
10 jul. / 19:34
€ 60
Essiesof
10 jul. / 19:34
€ 55
Essiesof
10 jul. / 19:33
€ 50
Eva90
10 jul. / 19:33
€ 45
Essiesof
03 jul. / 19:39
€ 40