Jos van den Berg - Ets: Ilpendam(N.H) - 1963

Jos van den Berg - Ets: Ilpendam(N.H) - 1963 kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg - Ets: Ilpendam(N.H) - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - Ets: Ilpendam(N.H) - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - Ets: Ilpendam(N.H) - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - Ets: Ilpendam(N.H) - 1963 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Jos van den Berg (1905-1978)
Jaartal1963
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jos van den Berg. Jaar: 1963. Titel: Ilpendam(N.H). Afmetingen blad: H39.5 x b44cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b27.5cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild

De voorstelling is in goede staat. De rand om het werk heen, is verkleurd door een vorige inlijsting.

Jos van den Berg (1905-1978)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
44 cm
39.5 cm

Starttijd:31-01-2020 om 17:02
Eindtijd:07-02-2020 om 20:37
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd