Ets door Jos van den Berg Voorstelling van een gezicht op De Paal in Zeeuws-Vlaanderen, met de Westerschelde op de achtergrond Ets onder passepartout, beeldmaat 30x43, bladmaat 49x60, p.p.maat 49x61 Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood: 'Jos vd Berg 66' Getiteld in potlood l.o.: 'De Paal (Z.Vl) Authenticietit volledig gegarandeerd
Goed
Lichte verkleuring aan de randen van de ets
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00