JOS van der SOMMEN Gr Zeefdruk LATER Handgesigneerd uit 2002 - Verkocht

JOS van der SOMMEN   Gr Zeefdruk  LATER  Handgesigneerd uit 2002 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jos van der Sommen (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie Kleurenzeefdruk van Jos van der Sommen

Afmeting blad 55x75 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 55ex

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:15-06-2015 om 16:05
Eindtijd:22-06-2015 om 16:10
Avontuur
22 jun. / 16:03
€ 25