Jos Verwiel - Grote Zeefdruk PORTOKALI II - Verkocht

Jos Verwiel - Grote Zeefdruk PORTOKALI II kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 59,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Jos Verwiel - Grote Zeefdruk PORTOKALI II kopen? Bied vanaf 65!Jos Verwiel - Grote Zeefdruk PORTOKALI II kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi gedrukt werk van Jos Verwiel in nieuw staat!
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor in Gorinchem.
We kunnen tijdens de pandemie ook uw werken kosteloos opslaan.

Jos Verwiel (1954)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
57 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 59,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2020 om 11:17
Eindtijd:17-12-2020 om 21:07
Mervke
16 dec. / 19:56
€ 52