Jose Calsina: Ets 1972 - Verkocht

Jose Calsina: Ets 1972 kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Geplaatst door  gbernard

7 verkochte items
  • Jose Calsina (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Oplage 8/25

Afbeelding 14 x 20 cm   (papier 22 x 26 cm)

Verzendkosten door verkoper

Jose Calsina (1936)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  gbernard

7 verkochte items
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:12-03-2014 om 08:42
Eindtijd:19-03-2014 om 08:42
ajsch
18 mrt. / 21:48
€ 39