Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk - Verkocht

Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Josef Linschinger - Synthese von A+U, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
  • Josef Linschinger (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige geometrische compositie van de Oostenrijkse kunstenaar Josef Linschinger.  Zeefdruk op het rechterblad van een Nieuwjaarskaart, met potlood gesigneerd en gedateerd (2005), op het linkerblad van de kaart onder de tekst nogmaals met potlood gesigneerd.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 30cm x 21cm (kaart, opengevouwen), 13cm x 13cm (zeefdruk)

Dit item kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

Josef Linschinger (1945)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
FA. (180)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
15 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 13:17
Eindtijd:30-01-2023 om 19:56
MikeEdwards
27 jan. / 14:59
€ 35