Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Olieverf op board. Afmeting: 68 cm bij 58 cm. Vermeld in oa Scheen. Geschilderd rond 1950. Aan rechter zijkant gesigneerd. Met lijst.
In prima staat.
Afhalen of aangetekende, verzekerde verzending.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland |
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 3-11-2017 om 8:15 |
Eindtijd | 10-11-2017 om 8:15 |