Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. - Verkocht

Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!

Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!
  • Josefa Tepe (1884-1962)
Type kunstwerkSchilderij
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 x 87 cm (h x b)
Incl. lijst102 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij van de Amsterdamse kunstenares Josefa Tepe (1884-1962).
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Lijst, 102 x 94 cm. Spieraam, 95 x 87 cm. Beeld, 94,5 x 86 cm.
    Dit schilderij werd geëxposeerd tijdens de tentoonstelling “Onze kunst van heden”, een expositie in Het Rijksmuseum Amsterdam van 18 november 1939 t/m 29 februari 1940.
    -Herkomst: uit de kunstcollectie van Brentano, een organisatie die zijn bestaan te danken heeft aan Josephus Augustinus Brentano (Amsterdam, 28 augustus 1753 - Amsterdam, 16 april 1821), een Nederlandse katholieke koopman van Italiaanse afkomst, kunstverzamelaar, mecenas en filantroop.
    -Conditie: Het werk is in goede staat met wat lichte craquelé. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    Josefa Johanna Julia Maria Tepe (Amsterdam 5 mei 1884 – Amsterdam 21 januari 1962), schilder.
    -Naamsvariant: Josepha Tepe.
    -Onderwerpen: bloemstillevens.
    Samen met Elsa van Doesburgh (1875-1957) en Marie Wandscheer (1855-1936) behoorde Josefa Tepe tot de externe volgelingen van de 'Amsterdamse Joffers', vrouwelijke schilders, opgeleid aan de kunstacademie, die zich aan het eind van de 19e eeuw als professionele groep presenteerde in de door mannen gedomineerde Amsterdamse kunstscene.
    Josefa Tepe was lid van de kunstenaarsvereniging St. Lucas.
    -Literatuur: Jacobs 1993 ; Scheen 1969-1970.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    Vanwege het formaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in goede staat met wat lichte craquelé. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Josefa Tepe (1884-1962)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
94 cm
102 cm
87 cm
95 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd9-11-2022 om 10:32
Eindtijd11-1-2023 om 11:28