Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd.

Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!Josep Domènech, "First Thoughts", zeefdruk, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!

Josep Domenech

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Josep Domenech
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder sfeervolle zeefdruk van de Spaanse meester Josep Domènech in de hem zo typerende stijl.

Het betreft een werk uit een gelimiteerde oplage van 75, en is met potlood genummerd en door hem handgesigneerd.

Afmetingen totaal ca. 48/75 cm.

Nooit ingelijst geweest, in perfecte staat!

Josep Domenech

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items

Starttijd:05-07-2015 om 09:35
Eindtijd:19-07-2015 om 09:35
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland