Handgesigneerde ets van Joseph Lohman in een nette oude lijst (origineel). Ets heeft rechtsboven een ouderdomsvlek (zie foto). Voor de rest is de ets in uitstekende conditie. De "vlekken" op de eerste foto is de weerkaatsing van het licht.
Goed
Rechtsboven een ouderdomsvlek (zie foto). Ets is verder in uitstekende staat.
In originele lijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,25