Josien Molenaar: gesigneerde ets op geschept papier - eigen druk vd kunstenaar - Verkocht

Josien Molenaar: gesigneerde ets op geschept papier - eigen druk vd kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Josien Molenaar: gesigneerde ets op geschept papier - eigen druk vd kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!Josien Molenaar: gesigneerde ets op geschept papier - eigen druk vd kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!Josien Molenaar: gesigneerde ets op geschept papier - eigen druk vd kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Josien Molenaar (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets en aquatint op geschept papier.

Titel: Liggend kindje. Jaartal: 1978

Afmetingen: 25  x 31 cm. Bladmaat: 50 x 64 cm.

Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd: 5/10

Conditie: in zeer goede staat. Langs de randen lichte papiergolving, die bij inlijsten verdwijnt achter het passe-partout.

De ets wordt aangetekend verstuurd in een verzendkoker of, indien gewenst, in een verstevigd plat pakket (€ 6,50 extra).

Josien Molenaar (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:24-01-2018 om 11:31
Eindtijd:02-02-2018 om 19:31
Otie
31 jan. / 15:26
€ 1