Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 - Verkocht

Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!Joyce Bloem - Zeefdruk , Huelgoat – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Joyce Bloem (1951)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 41 van 100 exemplaren.
  • Een abstracte, kleurrijke compositie uit 1989 van de Nederlandse kunstenares Joyce Bloem (1951-2017), getiteld: “Huelgoat’.

    -Gemaakt In opdracht van de Stichting 'Signature' (Culturele Raad Gelderland) t.b.v. de 13e Gelderse Grafiekmap 1989, uitgegeven in een oplage van 100.

    -Handgesigneerd, -genummerd, -getiteld en -gedateerd met potlood. Dit is nr 41.

    -Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

    -Afmetingen: Blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 57 x 47 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: In goede staat. Het papier heeft lichte vlekjes in de rechterbovenhoek (buiten beeld). Verder in zeer goede staat.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenares:

    Joyce Margaret Bloem (Heerlen, 12 januari 1951 – Tuil, 22 mei 2017) was een Nederlands beeldhouwer, graficus, keramist, schilder en dichter.

    Joyce Bloem is een dochter van Indisch-Nederlandse ouders, die zich in 1950 in Nederland vestigden, en een zus van de schrijfster Marion Bloem. Ze studeerde aan de Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg (1975-1979) en het Keramisch Werkcentrum in Heusden (1982-1983). Ze was als docent verbonden aan de Tilburgse Academie (1988-2003) en was gastdocent aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (1999-2005). Daarnaast was ze onder meer lid van de kunstcommissie gemeente Maasdriel (1993-1997), van de aankoopcommissie S.B.K. Utrecht (1996-1999) en van het bestuur van S.B.K. Gelderland (2000-2002).

    Haar Indische achtergrond en verhalen uit andere culturen verweefde ze tot een soort eigen mythologie als basis voor haar werken. Ze schreef gedichten, maakte onder meer keramische beelden en hield zich bezig met land art. In 2006 maakte ze samen met haar zus Marion het landartproject Sawah Belanda in het park Sacre Coeur in Arnhem, ter herinnering aan de vertelcultuur van de Indische Nederlanders.

    Op 5 mei 2014 kreeg ze het voor elkaar dat, zowel aan de noord- als de zuidoever van de Waal de dorpsbewoners een oranje lint van zeven kilometer lang vast hielden, volgeschreven met hun vredeswensen. Het scheepvaartverkeer op de Waal werd op die dag stil gelegd om de oranje linten midden op de rivier te verbinden. Zo ontstond vanuit de lucht gezien de letter V en daarmee het 'Beeld van Oranje Linten'. Het was de aanzet tot een jaarlijks Bevrijdingsdagfestival aan de Waal, de uiteindelijke 'Tour de Waal'.

    Joyce Bloem overleed in 2017 na een ziekbed op 66-jarige leeftijd.

    (bron: o.a. Wikipedia)

    Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer grafisch werk uit de Gelderse Grafiekmap 1989, ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het papier heeft lichte vlekjes in de rechterbovenhoek (buiten beeld). Verder in zeer goede staat.

Joyce Bloem (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
47 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-03-2019 om 15:20
Eindtijd:03-04-2019 om 21:00
Biedingen (4)
jantiencaes
03 apr. / 19:30
€ 20
Jhpi
03 apr. / 19:30
€ 15
jantiencaes
03 apr. / 19:30
€ 15
Jhpi
03 apr. / 13:24
€ 10