Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 - Verkocht

Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 20,00

Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!Jozef Bossaert - Linosnede , Vrijend stel – ingelijst – 1974 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Jozef Bossaert (1915-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 22.5 cm (h x b)
Lijst25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
  • Een druk van een linosnede uit 1974 van de Belgische kunstenaar Jozef Bossaert (1915-2006), met een voorstelling van 2 vrijende mensen (‘Anina en Jozef’: de kunstenaar en zijn grote liefde).

    -Gesigneerd op de achterkant van het werk en voorzien van een geschreven boodschap: “Aan Anina, uit dankbaarheid, Jozef ‘74”.

    -Ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met glasplaat.

    -Afmetingen: Lijst, 25 x 30 cm. Blad / beeld, 17,5 x 22,5 cm.

    -Oplage: onbekend.

    -Herkomst: Uit een grote particuliere kunstverzameling van het werk van Jozef Bossaert.

    -Conditie: In zeer goede staat.

    Zie ook de foto’s.

    Kan zo aan de muur.

    (Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer werk van Jozef Bossaert ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Informatie over de kunstenaar:

    Frater Josephus (‘Jozef’) Antonius Mauritius Bossaert, geboren 08-06-1915 in Gent (België) en overleden 13-05-2006 in Kessel-Lo (Leuven, België), graficus, schilder, pentekenaar, linosnijder, vervaardiger van houtsnedes, collagist en illustrator.

    Opleiding: Hoger Instituut voor Schone Kunsten St.-Lukas in Gent (1940-1947).

    Jozef Bossaert was lid van de congregatie van de broeders Maristen en vestigde zich van 1955-1987 in Nederland (Nijmegen), waar hij een atelier opende: "Open Atelier De Westerhelling, centrum voor levende kunst". In 1987 nam hij zijn intrek in Habay-la-Veille, in de Ardennen, waar hij een soortgelijk atelier opende en leidde tot in 2004.

    In 1993 ontving hij de ANV-Visser Neerlandiaprijs voor zijn culturele verdiensten.

    -De ingelijste linosnede kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -De ingelijste linosnede kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België:  15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Jozef Bossaert (1915-2006)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
30 cm
25 cm
22.5 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-10-2018 om 09:25
Eindtijd:29-10-2018 om 20:51
Biedingen (2)
ad1951
29 okt. / 20:45
€ 20
ldegraaf
28 okt. / 11:34
€ 15