Zeer mooie ets van Jan Theodoor Jozef Linnig 1851-1891 Rechts oude boerderij met bomen met een persoon in de deur In het midden een kar met paard en persoon op de kar Op het pad een persoon met hond Linksboven gesigneerd in de plaat J Linnig 1841
Zeer Goed
Zeer mooie staat
Tot 2 kg.
€ 10,00