Ets en droge naald naar Jacob van Ruisdael. Enkele ex. bevinden zich in de collectie van het Rijksmuseum. Papier is langs de plaatrand getrimd en bevestigd op geschept papier waar ook de signatuur op staat gedrukt (JvRuisdael pinx). Zo is het geheel ook uitgegeven. De signatuur staat tevens in de plaat, onderin de boomwortels.
Het blad bevindt zich in zeer goede conditie en is los geplaatst tussen een glasplaat en karton. In een fraaie vergulde lijst met enige restauratie/slijtschade.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00