Zeer mooie ets van Jan Theodoor Jozef Linnig 1815-1891 Landschap met heuvel en op de achtergrond een dorp en links een molen Op de voorgrond vissers en een roeiboot met personen er in Links een wandelaar Rechtsonder gesigneerd in de plaat J Linnig 1844
Zeer Goed
Heel mooie staat
Tot 2 kg.
€ 10,00