J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd - Verkocht

J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.Tuinhof 1962 Aquarel "Wormerveer watering" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling: "Wormerveer watering"
Datering:  1962
Medium /Techniek : sepia/ aquarel  op papier
Maten : 60 x 40 cm (ingelijst) en 40 x 25cm (bladmaat)
Gesigneerd: J.Tuinhof 1962
Conditie : goed / passe partout gekreukeld en zuurplekjes zichtbaar

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:11-12-2016 om 23:29
Eindtijd:25-12-2016 om 23:29
Biedingen (2)
Theod
25 dec. / 23:23
€ 3
maarten_o
24 dec. / 16:52
€ 1