Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" - Verkocht

Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!
Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!Juan Garcia Ripolles - Spaans expressionist - Geweldig groot Litho "Cirque / Circus" kopen? Bied vanaf 10!
  • Juan Garcia Ripolles (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Het werk van Ripollés (1932, Castellón, Spanje) toont wat hij voelt. Zijn inspiratie put hij uit zijn verbeeldingskracht.

    Ripollés leeft als een kluizenaar dicht bij de natuur. Hij schildert in de buitenlucht, waar hij een wereld creëert van liefde en tederheid en waar soberheid en expressiviteit hoofdzaak zijn. Hij verdringt negatieve gevoelens zoals haat en jaloezie. De hoofden van zijn gecreëerde wezens lijken meestal ook hun lichaam te zijn. Zijn kleuren zijn helder en door het gebruik van contrasten, creëert hij een adembenemende atmosfeer. Ripollés behoort tot de belangrijkste hedendaagse Spaanse kunstenaars en zijn kunst is opgenomen in belangrijke collecties overal ter wereld.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Prachtig ingelijst.

Juan Garcia Ripolles (1932)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
80 cm
100 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2020 om 21:25
Eindtijd:01-03-2020 om 22:59
Biedingen (10)
JanSolo
01 mrt. / 22:53
€ 120
Sas69
01 mrt. / 22:47
€ 110
kiwi01
01 mrt. / 22:47
€ 101
kiwi01
01 mrt. / 22:47
€ 95
Sas69
01 mrt. / 22:47
€ 85
kiwi01
27 feb. / 08:55
€ 75
westmalle
27 feb. / 08:55
€ 65
kiwi01
23 feb. / 16:44
€ 20
marklommers
23 feb. / 08:29
€ 15
TotalArtHolland
20 feb. / 16:52
€ 10