Goed olieverfschilderij "Binnenplaats te Frankrijk"
van Juan Soler [ 1951-] gesigneerd rechtsonder
LET OP ! MET BESCHADIGING ONDERAAN , ZIE FOTO's !
Afmetingen =
met lijst = 52 x 62 cm , canvas = 38 x 46 cm
Verder in goede verzorgde staat !
De kunstschilder Juan Soler werd geboren in het dorpje Ubeda te Spanje op 6 oktober 1951. Al als schooljongen verrastte hij zijn omgeving met zijn tekenkwaliteiten. Later verliet hij vroegtijdig de kunstacademie, omdat hij vond dat hij zijn technieken beter kon perfectioneren als hij in de leer ging op het atelier van een meesterschilder.
Als je het werk van Soler goed bekijkt, dan kom je tot de conclusie dat hij tot een van de weinige schilders gerekend mag worden, die hun onderwerpen met slechts enkele penseelstreken, formidabel tot leven weten te brengen
VERZENDKOSTEN = 7,25 euro Nederland , Belgie = 25 euro of AFHALEN