Judith Boer - Interieur

Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!
Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!Judith Boer - Interieur kopen? Bied vanaf 90!
  • Judith Boer (1935-2013)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is linksonder gesigneerd. Het werk in zeer eenvoudig ingelijst.

Judith Boer (1935-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  John54
FA. (6 )

Lid sinds 2018
146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
51 cm
61 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:03-05-2020 om 09:24
Eindtijd:17-05-2020 om 21:06
Openingsbod € 90
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingWereldwijd