Judith, Geerten en Simone Ten Bosch, Zeefdruk, ''Het belooft weer dag te worden'

Judith, Geerten en Simone Ten Bosch, Zeefdruk, ''Het belooft weer dag te worden' kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 45,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Het belooft weer dag te worden'' uit 1991 van Judith, Geerten en Simone Ten Bosch

Papierformaat 56 x 76 cm, Archespapier 280 grams

Oplage 300

Handgesigneerd

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Ongespecificeerd

69 verkochte items

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:22-05-2015 om 10:43
Eindtijd:05-06-2015 om 10:43

Biedingen (4):

Issum
5 jun. / 10:24
€ 45
Rambags
5 jun. / 10:23
€ 40
Issum
5 jun. / 10:23
€ 35
Rambags
31 mei / 18:59
€ 30