Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 180 x 50 x 50 cm (h x b x d) |
Gewicht | 15000 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Plexiglazen bescherming is beschadigd. Kunstwerk is goed. | |
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 15-1-2023 om 23:47 |
Eindtijd | 4-2-2023 om 18:56 |