Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst - Verkocht

Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jules Bekker - Linosnede, Molly - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44020 verkochte items
Alle items van deze verkoper (439)
  • Jules Bekker (1939)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Handgesigneerd door de kunstenaar.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieRedelijk

Werk heeft glasschade in de linkerhoek beneden. Ook wat vlekken op het Passe-partout zichtbaar. Bovendien is het Passe-partout sterk vergeeld. Onder de glasplaat zitten  wat stukjes glas. Bovendien lijkt er wat waterschade op het werk te zitten.

Jules Bekker (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44020 verkochte items
56 cm
65.5 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-05-2022 om 14:30
Eindtijd:04-06-2022 om 20:12
Biedingen (2)
takamine
04 jun. / 19:59
€ 3
JdeBack
27 mei / 15:09
€ 1