Jules De Meulemeester - Dame aan het werk

Jules De Meulemeester - Dame aan het werk kopen? Bied vanaf 160!
Jules De Meulemeester - Dame aan het werk kopen? Bied vanaf 160!Jules De Meulemeester - Dame aan het werk kopen? Bied vanaf 160!Jules De Meulemeester - Dame aan het werk kopen? Bied vanaf 160!Jules De Meulemeester - Dame aan het werk kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  Pieter_

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jules De Meulemeester (1920-1989)
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst75 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dame aan werk

Jules De Meulemeester (1920-1989)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Pieter_

Lid sinds 2022
0 verkochte items
64 cm
75 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:05-02-2022 om 13:48
Eindtijd:19-02-2022 om 21:30
Openingsbod€ 160
ObjectlocatieJabbeke , België
VerzendingAlleen per koerier