Jules Lentrein (°1875 te Schaarbeek - †1943) was schilder, aquarellist, etser en lithograaf van kerkinterieurs, marines en stadsgezichten. Opleiding aan de Academie van Brussel. Was werkzaam te o.m. Nieuwpoort.
olieverf op paneel gesigneerd links onderaan
werk en kader in heel goede staat
25x34 cm (zonder kader) 37x46 cm (met kader)
Vermeld in BAS I en Twee eeuwen signaturen van Belgische Kunstenaars. (PIRON)
gekocht bij veilinghuis Bernaerts (Antwerpen)
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 10,00
Naar Nederland
€ 18,00
€ 18,00