studeerde aan de de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Brussel (1907-1913) als leerling van Ernest Blanc-Garin en Constant Montald.[1] Canneel schilderde en tekende in impressionistische stijl figuren, naakten, landschappen, stadsgezichten en stillevens.. aquarel ingekaderd. gesigneerd en datum 1924 . algemeen goede staat. 43,5 cm x 51 cm totaal met kader.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rupelmonde, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 19,00
€ 21,00