Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 69 x 25 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nvt |
Julia Winter (1965,
Moskou) woont en werkt al jaren in Amsterdam.
Beeld "Vrouwe Justitia" uit 2003.
Zeer goede conditie.
Materialen: Gips, touw, metaal, hout, plastic en zw/w foto.
Formaat h x b x d : 69 x 25 x 20 cm
Gewicht 5 - 10 kg
Handgesigneerd (potlood op gips) onder de voet.
Exposities in o.a.:
Amsterdam, Venlo, New York, Moskou, Brussel, Antwerpen en Budapest.
Beeld wordt niet verzonden, Vanwege gewicht en kwetsbaarheid.
Alleen ophalen in Assen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Geheel in oorspronkelijke staat. Uitstekende conditie. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland |
Objectlocatie | Assen, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 12:35 |
Eindtijd | 27-7-2021 om 21:46 |