Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 47 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 9610 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede conditie op enkele lichte gebruikssporen na. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 3-1-2022 om 11:06 |
Eindtijd | 11-1-2022 om 22:45 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |