Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 114 x 91 cm (h x b) |
Incl. lijst | 135 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 |
JULIAN SCHNABEL (1951)
Uit de serie: View of Dawn from the tropics:
"Allen (cordial love)"
Oplage : 90 ex., genummerd 90/90
Handbeschilderde zeefdruk in zeventien kleuren (met epoxy) op papier
Jaar: 1998
Formaat papier: 114 x 91 cm
Ingelijst in zilverkleurige lijst, formaat: 135 x 120 cm
Hand gesigneerd r.o.
Genummerd l.o.
In zeer goede staat
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 29-12-2021 om 18:22 |
Eindtijd | 10-1-2022 om 20:50 |