Julien Stappers - bloemen in vaas met kom - Verkocht

Julien Stappers - bloemen in vaas met kom kopen? Bied vanaf 175!
Julien Stappers - bloemen in vaas met kom kopen? Bied vanaf 175!Julien Stappers - bloemen in vaas met kom kopen? Bied vanaf 175!Julien Stappers - bloemen in vaas met kom kopen? Bied vanaf 175!Julien Stappers - bloemen in vaas met kom kopen? Bied vanaf 175!Julien Stappers - bloemen in vaas met kom kopen? Bied vanaf 175!
  • Julien Stappers (1875-1960)
Jaartal1899
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
geb. Chénée / België - 09-08-1875 - + 1960 opleiding - Academie te Antwerpen- 1894-1899              Hoger Instituut voor Schone Kunsten te Antwerpen- 1899-1901
vermelding in Akoun: blz. 1332 in 2004 werd een werk verkocht voor, 2500,-       in  2007 een  voor 2000,- / in 2012 een voor 760,-

lijst wordt gratis bijgeleverd / oneffenheden schilderij wordt aangetekend verzonden. eventueel ophalen in Tilburg

Julien Stappers (1875-1960)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
60 cm
70 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:25-12-2018 om 06:35
Eindtijd:01-01-2019 om 22:22
8qtnwqpt4
01 jan. / 15:55
€ 175